Hakkımızda

AllMatters, yeniden kullanılabilir regl ürünleri kategorisini büyütme hedefiyle 2012 yılında OrganiCup olarak kuruldu. Başlangıç ​​noktası, basit ve sürdürülebilir bir regl kabı markası yapmak ve bunu demokratik bir fiyat noktası ve geniş dağıtım yoluyla erişilebilir kılmaktı. O zamandan beri 2 milyondan fazla regl kabı satıldı ve regl kabı dünya çapında 7000’den fazla mağazanın raflarında bulundu.
 
Regl kabı bize günlük rutinlerimizdeki küçük değişikliklerin önemli bir etkisi olabileceğini öğretti. 2021 yılında yeni bir döneme girildi, yeniden kullanılabilir, susuz kişisel bakım ürünleri ile ürün yelpazemizi genişlettik ve bu nedenle OrganiCup olan ismimizi AllMatters olarak değiştirdik. 2022 yılında tekrar kullanılabilir regl iç çamaşırlarını da ürün gamımıza kattık.

Rel Teknoloji hayatı kolaylaştıran ve günlük yaşamı daha sağlıklı kılan ürünlere odaklanmış dinamik bir şirket olarak 2016 yılında İstanbul’da kuruldu.
 
Kadınların menstruasyon dönemlerinde kullandığı ped ve tampon atıklarının neden olduğu çevre kirliliğinin yanı sıra toksik şok vb. sağlık risklerini minimize etmek için Danimarkalı OrganiCup/AllMatters firmasının Türkiye distribütörü olarak kadınların regl dönemleri için yenilikçi çözüm sunuyoruz.

Küçük eylemler
büyük değişime yol açar
her şey önemlidir

Günlük rutinlerimizdeki en büyük etkiye sahip olabilecek küçük değişikliklerin olduğuna inanıyoruz. Sürdürülebilir bir hayat yaşamak bir rahatsızlık veya uzlaşma olmamalıdır.
 
Bunaltıcı ve kafa karıştırıcı bir ortamda, gereksiz olanı ortadan kaldıran ürünler geliştirerek kullanıcılarımızın her gün daha bilinçli yaşamalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 
Sürdürülebilirliği erişilebilir ve zahmetsiz hale getirerek, günlük alışkanlıklarınızı değiştirmenin bir fark yaratabileceğini size göstermeyi umuyoruz. Çünkü hepsi önemli.

 

Artık B Corp sertifikalıyız 🌎

 
Anlamı: Artık yüksek sosyal ve çevresel etki standartlarını karşılayan ve kendini sürekli iyileştirmeye adamış küresel bir şirketler topluluğunun parçasıyız.
 
Değerlendirme 18 ay sürdü ve şirketimizin nasıl yönetildiğini, toplum ve müşterilerimiz için neler yaptığımızı, çalışanlarımızın refahını ve çevre üzerindeki etkimizi inceledi.

Bir Etki Yarat

Atıksız rutinler için temel ihtiyaçlarınız.

Tüm ürünleri görüntüle

799.99₺

Satın Al

Regl Kabı

699.99₺

Satın Al

379.99₺

Satın Al

329.99₺

Satın Al

İlk siparişinde %10 indirim ister misin?

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.